O nas

Odbior kluczy mrowisko

To my założyciele Cowork Mrowisko!

Cześć! Tutaj założyciele Coworku Mrowisko – Oscar Rak i Dominika Drobiazg! Znamy się i pracujemy ze sobą niemalże nieprzerwanie od maja 2017 roku zarówno przy projektach komercyjnych, jak i non-profit. Przez długi czas współpracowaliśmy zdalnie, jednak po pewnym czasie brak wspólnego biura zaczął nam doskwierać coraz bardziej.

Co się stało dalej?

Dlatego postanowiliśmy rozejrzeć się za własnym miejscem pracy, a z czasem w głowach zaświtała nam idea coworku. I tak właśnie powstał on: Cowork Mrowisko! Otworzyliśmy go z myślą o ludziach takich jak my: bezpośrednich, twórczych oraz otwartych na inne osoby (oraz zwierzaki!). Urządziliśmy biuro marzeń: w centrum miasta, z wygodnymi stanowiskami pracy, ciepłym światłem dziennym oraz dostępem do szybkiego internetu, które tętni życiem. W Mrowisku dbamy nie tylko o jakość biur, ale również integrację społeczności, która się wokół niego gromadzi.

Oscar i Domcia

Posłuchaj jak powstało Cowork Mrowisko

Cowork Mrowisko to nie miejsce, które zostało stworzone przez bezduszną korporację w celu zarobienia góry pieniędzy. Tworząc nasz cowork mieliśmy kompletnie inną wizję. Cała historia jest długa, pełna zakrętów i śmiesznych historii. Z tego też powodu stworzyliśmy podcast Mrowisko Po Godzinach, gdzie w pierwszych 3 odcinkach opowiedzieliśmy o tej historii. Jeśli interesuję Cię historia otwarcia Mrowiska to przygotuj się na 4h jazdy bez trzymanki 😉

Co robimy na co dzień?

Cowork Mrowisko to miejsce, którym się opiekujemy, ale to nie wszystko. Oboje zajmujemy się jeszcze masą innych rzeczy. W tak kreatywnym środowisku jakim jest nasz cowork nie można się nudzić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas poniżej znajdziesz nasze małe biografie. Oczywiście możesz też nas zaczepić w naszych mediach społecznościowych. Chętnie z Tobą pogadamy!

Oscar-dzien-probny

ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który zdobywał wiedzę na Katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej, prowadzi Cowork Mrowisko oraz fundację Karmimy Wiedzą. Po godzinach poświęca się blogowi oscarrak.pl, którego zadaniem jest pomoc twórcom internetowym. Pracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Microsoft, Aecom, Idea Bank, Miasto Wisła czy Ardagh Group. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!

Oscar Rak

Mrówka przewodnicząca
Dominika

współzałożycielka Cowork Mrowisko, ekspert marketingu cyfrowego. Swoje dotychczasowe doświadczenie czerpała głównie w agencji marketingowej goodkloo oraz organizacjach non-profit. Odpowiada za projektowanie strategii dobrej komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Niestrudzona entuzjastka budowy rzetelnego wizerunku marki, krzewicielka CSRu, kibicka storytellingu. Uważa, że w jej żyłach płynie krew, w której stopień powinowactwa pomagania do hemoglobiny jest równie wysoki, co tlenu. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę dotyczącą gier i ćwierka na Twitterze.

Dominika

Naczelna mrówka dowodząca

 

Umów się na dzień próbny