Nasz cowork

Sprawdź jak wygląda nasz cowork nie wychodząc z domu!

Ciężko na zdjęciach pokazać przestrzeń naszego biura. Z tego też powodu zapraszamy Cię na wycieczkę 360, którą przygotowaliśmy wspólnie z firmą Skillspace. Nie musisz posiadać nawet okularów VR, aby rozejrzeć się po naszej przestrzeni. Pamiętaj jednak, że na żywo nasze biuro jest jeszcze lepsze 🙂

Jak wygląda nasz cowork?

Cowork Mrowisko mieści się w dawnym Domu Literatów. Miejsce to od zawsze tętniło życiem, więc chcieliśmy zachować ducha tego miejsca. W skład naszego coworku wchodzi jedno mikrobiuro, dwie przestrzenie open space, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia oraz wygodna sala szkoleniowa. W naszym biurze na co dzień gromadzą się freelancerzy, freelancerki oraz mikrobiznesy. Bardzo cenimy sobie funkcjonowanie w przyjaznej społeczności, dlatego raz w miesiącu organizujemy integrację coworkerów, a także rozwijające szkolenia.

Zadbaliśmy o najmniejszy szczegół

Ochronę i monitoring

3 poziomy zabezpieczeń, które dbają o bezpieczeństwo w naszym coworku.

Czyste powietrze

Kraków jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce. Z tego powodu zimą odpalamy oczyszczacze i oddychamy pełną piersią.

Miejsce dla pupila

Kochamy zwierzaki! W naszym coworku znajdzie się miejsce dla Twojego pupila, jeśli tylko lubi towarzystwo innych czworonogów.

Regulowane biurka

Nie ma uniwersalnej wysokości biurka dla wszystkich. Z tego powodu każde biurko posiada regulację, aby dostosować je do własnych potrzeb.

Networking

Networking

Zamknięte spotkania tylko dla społeczności oraz otwarte wydarzenia dla freelancerów.

Znakomita kawa

Znakomitą kawę i herbatę

Porządny ekspres, kilka rodzajów kawy/herbaty i ZERO rozpuszczalnej.

Super szybki internet

Super szybki Internet

Symetryczne łącze 500/500 mbps, podłączenie Ethernet & Wifi oraz łącze zapasowe 30/30 mbps.

Strefa chillu

2x Strefy Chillu

Wspaniały zielony balkon i ogród zimowy z widokiem na ulicę Krupniczą.

Własne klucze

Własny komplet kluczy

Możesz wchodzić i wychodzić do biura kiedy chcesz. Jeśli zapomnisz kluczy, nic się nie martw. Mamy domofon! 🙂

Wygodne krzesła

Wygodne krzesła

Nie oszczędzamy na zdrowiu! Krzesła, które znajdziesz u nas posiadają 3 stopnie regulacji, podparcie lędźwi oraz zagłówek.

Drukowanie bez limitu

Drukarka bez limitu

Do dyspozycji oddajemy laserowe urządzenie wielofunkcyjne bez limitów druku. Jednak wolimy e-mail 🙂

Własny schowek

Własna szafka

Każdy wynajmujący u nas biurko dedykowane ma własny schowek.

Rozwój w zgodzie z środowiskiem

Segregacja smieci

Segregacja śmieci

W Krakowie obowiązuje pięciostopniowa segregacja śmieci, do której stosujemy się od samego początku, do czego również zachęcamy naszych Coworkerów. Wiemy też, że nie sposób jest zapamiętać wszystkich zasad sortowania, dlatego nad koszami zawiesiliśmy pomocną instrukcję.

Wyeliminowanie ręczników papierowych

Przez pierwsze kilka tygodni działania biura zasypaliśmy się papierem – i to na własne życzenie! Codziennie wyrzucaliśmy dwa duże kubły zużytych ręczników papierowych. Widząc te ogromne ilości śmieci, postanowiliśmy działać. Każdy z Coworkerów ręcznik, który może wymieniać w wybranej przez siebie chwili, a te ubrudzone porządnie pierzemy. W tym momencie jedynie Goście wynajmujący salę szkoleniową korzystają z ręczników papierowych, dzięki czemu generujemy o wiele mniej śmieci, z czego jesteśmy bardzo dumni

Ograniczenie ręczników papierowych
Opakowania wielorazowe

Ograniczenie obiegu opakowań jednorazowych

Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne imprezy i jedzenie. To pierwsze zapewniamy co miesiąc podczas integracji, a wspólne obiady staramy się jeść prawie codziennie. Wiedząc, że nie zawsze wszyscy mogą przynosić jedzonko z domu, postanowiliśmy naszą mrowiskową kuchnię zaopatrzyć w duży zapas opakowań wielorazowego użytku. Nie masz ze sobą nic do jedzenia? Możesz bez problemu wziąć pudełko, udać się do pobliskiej knajpy (zawsze polecamy nieśmiertelne bary mleczne!) i wrócić na wspólny posiłek! Szybko, smacznie, bez zbędnego śmiecenia!

 

 

Umów się na dzień próbny